Про компанію

Транспортно-туристична компанія "АВТО-АЛЬЯНС" заснована і працює на ринку пасажирських перевезень з 2007 року.

Ми не стоїмо на місці. З кожним новим замовленням ми відкриваємо для себе, а також для наших клієнтів, все більше і більше можливостей.

Наша компанія має всі необхідні дозволи та ліцензії на здійснення внутрішніх та міжнародних перевезень пасажирів автобусами, в тому числі перевезення дітей, що розширює Ваші можливості замовлення автобуса і мікроавтобуса.

Основні наші принципи в сфері пасажирських перевезень:

  • безпека життя людини,
  • надання якісних послуг.

Оскільки  "АВТО-АЛЬЯНС" - транспортно-туристична компанія, ми пропонуємо не тільки стандартні послуги по перевезенню пасажирів, але і розробку маршрутів по Україні та Європі.

В період літнього сезону ми здійснюємо пасажирські перевезення в міста, селища і прямо на бази відпочинку, розташовані на Азовському і Чорному морях, а також пасажирські перевезення по Україні і Європі.

З кожним роком географія маршрутів розширюється, завдяки чому у клієнтів з'являються нові можливості та альтернативні варіанти для організації свого відпочинку. При цьому дуже важлива якість послуг, що надаються, тому ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Всі наші пасажири застраховані від нещасних випадків під час поїздки.

Ми будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів. Наша мета - зробити Вашу подорож зручною і приємною.

Завжди Вам раді.

З повагою, "АВТО-АЛЬЯНС"